uk / en

Удосконалення марлевих бинтів

Марлеві бинти ТМ Білосніжка стали ще більш якіснішими та зручнішими у використанні, завдяки новому обладнанню, яке було встановлено на підприємстві «Укрмедтекстиль».

Удосконалення процесу виробництва торкнулося, в першу чергу, якості порізки марлі, а також щільності змотування самого бинта. Це дало виробу наступні переваги:

1. Краї нового бинта рівніші, оскільки марля ріжеться гострими спеціальними ножами в правильному напрямку (з урахуванням плетіння ниток), при використанні бинта немає ефекту висотування. Тобто нитки не потраплятимуть в рану, перешкоджаючи її загоєнню.

2. Практично кожен, хто накладав марлеву пов'язку, знає наскільки дратує поява кілець з ниток при розмотуванні бинта. Це в значній мірі ускладнює процес накладення пов'язки. Нові бинти ТМ «Білосніжка» позбавлені цього недоліку. Завдяки ефективній порізці нитки марлі не сотаються в процесі використання. І ви швидко і легко можете розмотати бинт необхідної вам довжини.

2. Завдяки новому обладнанню новий бинт є щільнішім у намотці та упакований в плівку меншого розміру. Це дозволяє не тільки економити місце в домашній аптечці, а головне зменшити об'єм при транспортуванні та зберіганні. Така щільна намотка є більш зручною і при експлуатації - вона краще утримується в руці і забезпечує достатній натяг бинта при фіксації на рані.

Також хочемо підкреслити, що нові бинти ТМ «Білосніжка» відповідають всім нормам якості.